گواهینامه ها
 • چین Shenzhen EliteLED Electronics Co.,Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: CE-EMC
  عدد: BSTXD210521096801EC
  تاریخ صدور: 2021-05-27
  تاریخ انقضا: 2025-11-27
 • چین Shenzhen EliteLED Electronics Co.,Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: CE-LVD
  عدد: BSTXD210521096801SC
  تاریخ صدور: 2021-05-27
  تاریخ انقضا: 2025-11-27
مشخصات QC

تفاوت بین شرکت ها و محصولات در مدیریت کنترل کیفیت است، EliteLED مدیریت کیفیت سختگیرانه ای را در خرید، توسعه، تولید و خدمات پس از خدمات پیاده سازی می کند، در فرآیند خرید، ما توانایی ها و قابلیت های تامین کنندگان خود را سانسور و تجزیه و تحلیل می کنیم، در توسعه فرآیند، تولید آزمایشی و در هر تولید قبل از ورود به تولید در مقیاس بزرگ انجام می شود، در فرآیند تولید، IPQC، FQC و QA کل فرآیند تولید را بررسی می کنند و کیفیت محصول را قبل از ارسال به مشتریان تضمین می کنند.Everyinled محصولات خود را تضمین می کند و شهرت کیفیت خود را ارزشمند می داند.

 

خط مشی کنترل کیفیت ما: بازار محور، دستورالعمل ها و بهبود مستمر همراه با مشتریان، تضمین ارائه محصولات عالی و خدمات برجسته به مشتریان.


سیستم کنترل کیفیت: ISO9001:2009 سیستم مدیریت کیفیت ما را با ویژگی های اصلی زیر راهنمایی می کند:


1. مشتری اول است

 

2. رویه ها و دستورالعمل ها به وضوح بیان شده است

 

3. مشارکت کامل برای همه کارکنان

 

4. ارسال فرآیندها

 

5. سیستم کنترل کیفیت مدیریت را بهبود می بخشد

 

6. بهبود مستمر7.روابط متقابل سودمند با مشتریان

 

بخش QC


1. IQC (کنترل کیفیت ورودی)
IQC توسط بخش انبار و فناوری به درستی انجام می شود؛ مطابق با استانداردها و دستورالعمل های تعیین شده، قبل از خرید در مقیاس بزرگ و تولید انبوه محصولات نهایی، نمونه های مواد اولیه به شدت آزمایش می شوند، موارد معیوب باید رسیدگی شود، یا برای ارسال مهم IQC به تامین کنندگان نسبی چنین موادی؛ همه اینها انجام شده است تا اطمینان حاصل شود که همه استانداردها و دستورالعمل های IQC را برآورده می کنند.


2. IPQC:کنترل کیفیت فرآیند InPut
بخش‌های تولید و فناوری به شدت از دستورالعمل‌های عملیات IPQC پیروی می‌کنند، که شامل موارد زیر است: "دستورالعمل‌های تولید نمایشگر LED"، "دستورالعمل‌های نمایشگر LED برای پر کردن چسب"، "دستورالعمل‌های عملیات مونتاژ نمایشگر LED"، و غیره. به موقعیت های کاری خود، و دستورالعمل های کاری باید به شدت انجام شود.


3. FQC: کنترل کیفیت پایان
پس از اتمام 2 فرآیند فوق، FQC مانند "دستورالعمل های تست نمایشگر LED"، "دستورالعمل های تست پیری صفحه نمایش LED"، "راهنمای عملیات بسته بندی نمایشگر LED"، و غیره، برای اطمینان از عملکرد خوب محصولات نهایی، مورد استفاده قرار می گیرد.


4. نصب پروژه و خدمات پس از فروش
نصب نمایشگر LED کاملاً با الزامات نصب و راه اندازی صفحه نمایش LED مطابقت دارد. پس از نصب کامل، ما رضایت مشتریان را بررسی می کنیم و عملکرد نمایشگرهای LED را دنبال می کنیم.